FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 5591274
nr 559 1274
Sideboard
Lenght: ()
60-tal, teak, längd: 180, djup: 44, höjd: 80
Condition: slitage, skador
100
SEK 700
Monday December 22 2008
at 18:12:00
400 kr
700 kr